Piwnice ogrodowe

 

Piwnica ogrodowa jest coraz częściej wybieranym produktem betonowym, który wraca po latach do aktualnych trendów w nowszym, trwalszym oraz praktyczniejszym wydaniu. Piwnice ogrodowe są obecnie wykorzystywane jako miejsce do magazynowania żywności, przetworów, win.

 
Piwniczka ogrodowa to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują funkcjonalności a zarazem wrażeń estetycznych. Ze względu na owalny kształt nakrycia ziemianki, można teren wokół niej oraz na niej zagospodarować wg upodobań i wkomponować w otaczający teren np. pokrywając warstwę wierzchnią trawą, skalniakiem lub roślinami ozdobnymi.

 

Do każdej piwnicy oferujemy drzwi drewniane na wymiar. Fachowa wiedza, darmowa ekspertyza i doradztwo to elementy nieodzowne obsługi każdego zlecenia.

W sprzedaży posiadamy również daszki nad wejście, system profesjonalnego napowietrzania piwnicy.
Ponadto możemy wyłożyć wnętrze piwnicy cegłą czerwoną paloną. Oprócz niesamowitych elementów wizualnych stanowi ona wspaniały rekuperator poziomu wilgotności. 
 

DLACZEGO PIWNICE TOMEX?

  • jesteśmy bezpośrednim producentem piwnic i ziemianek ogrodowych,
  • gwarantujemy wysoką jakość wykonania,
  • wyróżniamy się tym, że sami projektujemy nasze produkty i dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających Klientów,
  • oferujemy fachowe doradztwo,
  • zapewniamy BEZPŁATNY i PROFESJONALNY montaż piwnic.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: tel. 736-361-494

 

 
 

Serwis redagowany przez firmę
PIWNICE OGRODOWE Tomex

Bartodzieje 74, 26-631 Jastrzębia, Radom
info@piwnice-ogrodowe-ziemianki.pl
 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.