Piwnice ogrodowe modułowe – ponadczasowa funkcjonalność


Piwnica modułowa będzie znakomitym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje sposobu na funkcjonalny, a zarazem wytrzymały schowek. Czy wiesz, czym piwnice modułowe przewyższają inne rodzaje podziemnych skrytek? Zdradzamy, jakie atuty stoją za wyjątkowo dobrą sławą modułów w budownictwie piwnic.

Piwnice modułowe to jeden z kilku typów podziemnych pomieszczeń, jakich wykonanie można zlecić profesjonalnej firmie.  Jak wskazuje sama nazwa, tworzone są z kilku modułów, które podczas montażu są łączone są w jedną całość. Piwniczki modułowe umieszczane są całkowicie w zagłębieniu ziemnym.
Modułowe piwnice to opcja, na którą decyduje się coraz więcej osób – wszystko za sprawą zalet, które pozwalają im konkurować z innymi typami podziemnych pomieszczeń.
 

Dlaczego warto wybrać piwnicę modułową?

  • Piwnice tworzone z modułów to rozwiązanie dedykowane terenom, na którym panują trudne warunki budowlane. Niekorzystne okoliczności mogą wykluczać budowę jednoelementowej piwnicy betonowej; wówczas piwniczka z modułów sprawdzi się doskonale.
  • Modułowe piwnice swoje ceglane i pustakowe odpowiedniki przewyższają odpornością na szkodliwe czynniki, takie jak np. wilgoć.  W odróżnieniu od innych rodzajów piwnic są całkowicie wodoszczelne – nie będziesz więc musiał martwić się o zalanie swoich produktów i narzędzi.
  • Cała piwnica modułowa może zostać umieszczona w ziemnym zagłębieniu. To zatem doskonałe rozwiązanie wówczas, gdy nie możesz lub nie chcesz zdecydować się na widoczną skarpę w ogrodzie.
  • Piwniczka osadzona równo z poziomem gruntu to oszczędność miejsca oraz dyskrecja. Nikt nie musi wiedzieć o jej istnieniu! Ponadto, dzięki temu, że piwnica modułowa znajduje się całkowicie pod ziemią możesz mieć ich w swoim ogrodzie nawet kilka.

Piwnica modułowa to połączenie wysokiej wytrzymałości i funkcjonalności. Jeśli zależy Ci na dyskretnej piwniczce, która nie wpłynie na aranżację ogrodowej przestrzeni, a jednocześnie sprawdzi się w roli magazynu na różne produkty, piwnice z modułów to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

 
 

Serwis redagowany przez firmę
PIWNICE OGRODOWE Tomex Lider

Bartodzieje 74, 26-631 Jastrzębia, Radom

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.